Pehka koduülikool jäi konverentsi liidrile suurelt alla, kaotuse teenis ka Suneliku meeskond

-Ron Arnar Pehka | Foto: Siim Semiskar

Läinud öösel käisid platsil nii NAIA teises divisjonis mängiv Ron Arnar Pehka kui ka NJCAA esimeses divisjonis palliv Indrek Sunelik. Mõlema kodumeeskonnad pidid paraku kaotust tunnistama.

Pehka koduvõistkond Trinity International Trojans võõrustas konverentsi liidrit Olivet Nazarene Tigersit, kellele jäädi alla 57:98 (19:47).

Algviisikus alustanud eestlane sai mänguaega 27 minutit ja viskas oma meeskonna paremuselt teise korvikütina 11 punkti (kahesed 1/4, kolmesed 3/5, vabavisked 0/1). Lisaks võttis 21-aastane mängujuht 4 lauapalli, andis 3 resultatiivset söötu ning tegi 2 pallikaotust ja sama palju isiklikke vigu.

Pehka meeskonnal on nüüd kirjas kolm võitu ja 11 kaotust. Oma konverentsis (Chicagoland Collegiate Athletic Conference) asutakse kahe võidu ja seitsme kaotusega 12. kohal.

Suneliku kodumeeskond Northwest Florida State Raiders kaotas võõral väljakul Chipola Indiansile 51:79 (27:38).

Vahetusmängijate pingilt alustanud Sunelik pääses väljakule 13 minutiks, mille jooksul kogunes tema arvele 2 punkti (kahesed 1/2, kolmesed 0/2), üks lauapall, üks vaheltlõige ja üks pallikaotus.

Northwest Florida State on sel hooajal kogunud 12 võitu ja kuus kaotust. Panhandle’i konverentsis on kaotatud mõlemad senipeetud mängud.