Poolajaks kaotusseisu jäänud Varese teenis raske võidu, Pesaro ei suutnud võiduarvet avada

Siim-Sander Vene | Matteo Cogliati/PACIFIC P/SIPA/Scanpix

Itaalia korvpalli kõrgliigas sai pühapäeval Siim-Sander Vene kodumeeskond Varese Pallacanestro 84:79 (23:17, 14:27, 22:11, 25:24) võidu Treviso De’ Longhi Basketi üle. Henri Drell ja Pesaro Carpegna Prosciutto Basket pidid leppima 76:82 (27:15, 20:23, 17:16, 12:18) kaotusega Trieste Pallacanestro vastu.

Algviisikus alustanud Siim-Sander Vene mängis 30 minutit ja viskas selle ajaga 9 punkti (vabavisked 1/2, kahesed 1/1, kolmesed 2/4). Veel võttis ta 6 lauapalli, andis 5 korvisöötu, kaotas kahel korral palli ja tegi 4 isiklikku viga.

Jason Clark kerkis Varese poolelt üleplatsimeheks 30 punkti ja 9 lauapalliga. Jeremy Simmons tegi kaksikduubli 14 punkti ja 13 lauapalliga. Vastaste parim oli David Logan, kes tõi 25 punkti.

Henri Drell kuulus Pesaro koosseisu, aga mänguminuteid temale ei jagunud. Jaylen Barford oli 21 punkti ja 7 lauapalliga resultatiivseim ning Paul Eboua lisas 20 silma ja 9 lauapalli. DeQuan Jones oli Trieste parim 20 punktiga.

Varese asub turniiritabelis kaheksa võidu ja kaheksa kaotusega üheksandal kohal. Siiani võiduta Pesaro paikneb 16 kaotusega viimasel ehk 17. positsioonil. Trieste (5-11) jätkab eelviimasena ja Treviso (6-10) on 14. kohal.

Pesaro on taas võistlustules 11. jaanuaril, kui võõrsil minnakse vastamisi Bologna Pompea Fortitudoga. Varese kohtub 12. jaanuaril Sassari Banco di Sardegna võistkonnaga.