fbpx
Close

Priit Vene: selline korralik äratus enne play-offi ei pruugi kõige hullem asi olla

-Priit Vene | Foto: Siim Semiskar

-Priit Vene | Foto: Siim Semiskar

OlyBet Eesti-Läti korvpalliliiga ülitiheda tabeli keskel peeti laupäeval kahe Eesti klubi vaheline kohtumine, kus Pärnu Sadam suutis võõrsil 68:52 üle mängida Tartu Ülikooli meeskonna.

Tartu Ülikooli meeskonna peatreeneri Priit Vene sõnul oli kaotuse põhjuseks kehv päev kaitses: “Täna jäime pidevalt neist takti jagu maha. Alguses lasime Pärnul lauda kontrollida ja nad said eest minema. Me ei suutnud kaitset nii kinni keerata kui vaja ja see ei võimaldanud ka meile omast kiiret rünnakut joosta.”

Tartlased on Pärnust tabelis eespool, kui pärast laupäevast kohtumist on Tartu Ülikoolil 12 võitu ja 12 kaotust ning Pärnu Sadamal 11 võitu ja 15 kaotust.

“Tabelikoha ja eelmiste mängude pealt oli meil võib-olla kerge võidukohustus, aga täna ei suutnud me seda täita. Teistpidi võttes, selline korralik äratus enne play-offi ei pruugi kõige hullem asi olla,” sõnas Priit Vene klubi pressiteate vahendusel.

Tartul on ees veel neli kohtumist, millest kaks järgmist peetakse kodusaalis – 13. märtsil mängitakse Läti Ülikooliga ja 16. märtsil BC Valga-Valka/Maks&Mooritsaga. Seejärel on ees veel mängud Läti klubide Riia VEF-i ja Jurmalaga.

Pärnul on ees mängud samuti Jurmalaga (17. märts) ja Tallinna Kalev/TLÜ-ga (24. märts).

scroll to top