Sokk ja Iraklis ei jätnud vastasele mingit võimalust, Paasojalt kaotusmängus 19 punkti

-Sten Sokk ja Thessaloniki Iraklis | Iraklis BC Facebook

Kreeka korvpalli esiliigas teenis Sten-Timmu Soku kodumeeskond Thessaloniki Iraklis koguni 26-punktilise võidu. Martin Paasoja ja Ateena Psychiko ning Rait-Riivo Laane ja Kosi Ippokratis pidid vastase paremust tunnistama.

Iraklis mängis võõrsil 88:52 (20:17, 21:6, 27:11, 20:18) üle Evropi võistkonna. Sten-Timmu Sokk viibis platsil 20 minutit ja viskas selle ajaga 7 punkti (kahesed 2/2, kolmesed 1/3), võttis 2 lauapalli, andis 3 korvisöötu, tegi ühe vaheltlõike ja 3 isiklikku viga. Kostas Kakaroudis tõi tiimi parimana 21 punkti ja 12 lauapalli, kaotajate resultatiivseim oli Danis Eleftheriadis 12 punktiga.

Psychiko pidi võõrsilt vastu võtma 58:82 (17:25, 17:10, 5:21, 19:26) kaotuse Ermis Agiaselt. Martin Paasoja mängis ligi 30 minutit ja tõi 19 punkti (vabavisked 1/1, kahesed 6/8, kolmesed 2/3). Lisaks sai ta kätte 4 lauapalli, tegi 3 pallikaotust ja 2 isiklikku viga. Nikos Arsenopoulos järgnes 13 punktiga, võitjate poolelt viskas Theodoros Tsiloulis 17 punkti.

Samuti võõral väljakul mänginud Ippokratis tunnistas sealse Kastoria 65:58 (20:13, 16:18, 6:15, 23:12) paremust. Rait-Riivo Laane tegi kaasa 31 minutit ja viskas 2 punkti (kahesed 1/3, kolmesed 0/4). Veel võttis ta 3 lauapalli, jagas 3 korvisöötu, tegi ühe vaheltlõike, 3 pallikaotust ja 5 isiklikku viga. Antonis Asimakopoulos tõi meeskonna eest 14 punkti, võõrustajate eest viskas Savas Chrysopoulos 16 silma.

Turniiritabelis jätkab Iraklis 18 võidu ja kolme kaotusega teisel kohal. Ippokratis (12-9) asub kohtadel 4-5 ning Psychiko (10-11) on kümnes.