fbpx
Close

Raidersi peatreener: Järveläinen on võtnud skoorija rolli ja mängib tõesti hästi

Avatar

Suurbritannia korvpalli kõrgliigas pidi Joonas Järveläineni kodumeeskond Plymouth Raiders võtma vastu valusa 99:105 kaotuse Cheshire Phoenixilt.

Pärast mängu kiitis eestlase esitust ka klubi peatreener Gavin Love, kes tõi intervjuus nimeliselt välja Järveläineni (28 punkti, 7 lauapalli ja 5 söötu) ning Tre Bowmani (26 punkti).

“Joonas ja Tre mängivad praegu heal tasemel ning nad on võtnud skoorijate rollid. Meil pole tiimis eriti palju mehi, kes suudaks skoori teha, kuid nemad on tõesti hästi oma mängu käima saanud. Nad mängivad isuga ja teevad meie heaks kõik endast oleneva,” rääkis Love klubi Facebooki lehele antud intervjuus.

Kuigi põhihooaja lõpuni on Raidersil jäänud veel vaid kaks mängu ja play-offi pääsemise lootust tiimil ei ole, soovib peatreener, et tänavu erinevaid probleeme üle elanud meeskond veel viimastes mängudes areneks.

Raskusi tiimil aga jagub: “Ma ei mäleta millal me viimati 10 mehega trenni saime teha… tundub nagu sellest on mitu kuud möödas. Mitme mehe hooaeg on läbi ja meid on trennis 7 meest, kellel ka pisivigastused. Teeme, mis suudame.”

scroll to top
Inline
Inline