fbpx
Close

Rain Raadik duellist Pärnuga: selles seerias väljakul sõpru ei tohi olla

Avatar
-Rain Raadik | Foto: Siim Semiskar

BC Valga-Valka Maks&Moorits suutis Alexela korvpalli meistriliiga veerandfinaalis Pärnu Sadama vastu võtta võõrsil 89:85 revanši ning seeria 1:1 viigistada. Sisuliselt terve kohtumise jooksul juhtinud Valga oli viimasel veerandajal ühel hetkel juba 13 punktiga juhtimas ja kuigi pärnakad suutsid oluliselt vahet veel vähendada, tuli siiski vastase paremust tunnistada.

“Läksime mängule suure hingestatusega ja peamiselt sai otsustavaks see, et muutsime oma kaitset ning enamik ajast see töötas. Lasime neil kolmepunktiviskeid visata ja keskendusime korvialuse kaitsmisele,” ütles Valga-Valka keskmängija Rain Raadik Korvpall24.ee portaalile.

Tema sõnul samad muudatused ei pruugi aga enam sellist edu tuua: “Treener ütles, et see, mis töötas täna, ei pruugi esmaspäeval töötada. Eks see ole treenerite töö mäng üle vaadata ja siis otsustada, kas vaja midagi muuta.”

Mõned olukorrad läksid pärnakatega üpris teravaks. Kas play-off on pingete ja emotsioonide mõttes midagi muud kui põhiturniir? “Eks ikka teistsugune. Pinge, närvid ja vastaste töötlemine on play-offi osa. Pärast mängu annad ikka plaksu ja ütled, et hea mäng oli, aga väljakul sõpru ei tohi olla,” vastas Raadik.

Meeskonna tagamängija Egert Halleri sõnul õnnestus neil oma eduseisu lõpuni hoida ja vastaste liidreid paremini ohjata, mis eelmises mängus osutus murekohaks. “Pidasime täna oma mänguplaanist paremini kinni ja ei lasknud neil hoogu sattuda. Suutsime oma pikkasid paremini ära kasutada, neile korvi alla palli toimetada ning suuremaid ärakukkumisi vältida, näidates 38 minutit korralikku korvpalli.”

Ta lisas: “Olen kindel, et seerias jagub põnevust lõpuni ning kergelt ei anna kumbki pool alla. Tegemist on kahe küllaltki võrdse, noore ja näljase võistkonnaga!”

scroll to top
Inline
Inline