fbpx
Close

Rapla Avis Utilitas täiendab ridu noore eesti tagamängijaga

-Joonas Šein | Foto: Siim Semiskar

-Joonas Šein | Foto: Siim Semiskar

Rapla Avis Utilitas korvpallimeeskond on rosterile lõpuks täiendust saamas – meeskonna tagamängijate rivistusega on liitunud 20-aastane eestlane Joonas Šein. 

Hooaega TalTechi ridades alustanud Šein andis huvist meeskonda vahetada märku ise, seisab Rapla KK pressiteates. „See on meie jaoks märgilise tähtsusega, et noor kohalik mängija meid ise üles otsib,” tõdes Rapla korvpalliklubi juht Jaak Karp. „Meil oli väga hea meel, kui Joonas ambitsioonika mängijana klubiga ühendust võttis, ning loomulikult anname talle hea meelega Raplas võimaluse.“

Audentese Spordigümnaasiumi süsteemist sirgunud 194 cm pikkune tagamängija on tänavusel hooajal eelkõige pallinud Saku I liigas, kus on Tamsalu Los Toros/TALTECH meeskonna eest keskmiselt 20 minutiga toonud 8,3 punkti ning noppinud 4,7 lauapalli. TalTechi esindusmeeskonna eest on Šein Eesti-Läti korvpalliliigas platsil käinud kokku vaid 15 minutit – näitaja, mis Rapla Avis Utilitas ridades kindlasti kiirelt kasvama hakkab.

Esimest korda on Šeini Rapla punasärgis platsile jooksmas pühapäeval, 10. veebruaril, kui Rapla külastab Läti meeskonda Valmiera Glass VIA-t.

scroll to top