Rapla leegionäri küünarnukilöök läheb maksma 250 eurot ja ühe mängu

-Hunter Mickelson | Foto: Ekraanitõmmis

Pühapäevases OlyBet Eesti-Läti Korvpalliliiga kohtumises Jekabpils/SMScredit.lv ja Rapla Avis Utilitase meeskonna vahel küünarnukihoobi eest ebasportliku vea teeninud Rapla keskmängija Hunter Mickelson peab oma tiimi järgmist mängu kõrvalt vaatama.

Rapla oli poolajaks kaotusseisus, kuid tugev kolmas veerandaeg tõi neile kokkuvõttes 79:69 võidu. Kaks minutit enne mängu lõppu juhtus aga intsident, kus ameeriklase küünarnukihoop tabas vastaste 33-aastast vanameistrit Jurijs Aleksejevsit näkku, misjärel kohtunikud fikseerisid Mickelsonile ebasportliku vea. Video antud olukorrast lätikeelses Delfis.

OlyBet Eesti-Läti Korvpalliliiga tehniline komisjon on nüüdseks otsustanud, et Mickelson ei saa kaasa teha 7. oktoobril toimuvas kodumängus BK Jurmala vastu. Ühtlasi tuleb klubil tasuda 250 euro suurune trahv.