fbpx
Close

Hästi tabanud tartlannad said kõrgliigaga liitunud Audentesest kindlalt jagu

-Eleriin Vaino | Foto: Siim Semiskar

-Eleriin Vaino | Foto: Siim Semiskar

Naiste Eesti-Läti ühisliigas alustasid hooaega ka Tartu Ülikool/Kalev ning neljanda Eesti tiimina kõrgemale tasemele mängima tulnud Audentese Spordiklubi. Tartus peetud kohtumises sai mullune Eesti hõbedaklubi kodusaalis 90:50 võidu.

Eleriin Vaino kogus võitjate poolel 23 punkti (kahesed 5/8, kolmesed 4/7, vabavisked 1/1) ja 5 korvisöötu, Anna Gret Asi tõi 22 silma (kahesed 5/10, kolmesed 3/3, vabavisked 3/4), 7 lauapalli ja 5 söötu ning Kadri Uiga kontole kogunes 13 punkti ja 8 lauapalli.

Kogu tiimi peale tabasid tartlannad kahepunktiviskeid täpselt 50-protsendiliselt (25/50) ning kolmestetabavus oli 45% (10/22). Audentese naiskonnal oli kaugvisetel eriti must päev – 15-st üritusest läbis rõnga vaid üks ehk 7%.

Audentese Spordiklubi poolel jõudis ainsana kahekohalise punktisummani 11 silma toonud Liisa Neeme. Siiri Kliimson kogus 8 punkti ja 7 lauapalli ning Kätrin Variku arvele jäi 7 silma.

Tartu Ülikool/Kalev peab järgmise liigamängu Tallinnas, kui 6. oktoobril kohtutakse Tallinna Ülikooliga. Audentese Spordiklubi mängib 9. oktoobril G4S Noorteliigaga.

scroll to top