fbpx
Close

Rapla mänedžer Jaak Karp: noored tajuvad, et nendega arvestatakse kui mängumeestega

-Jaak Karp | Foto: Ekraanitõmmis

Rapla Avis Utilitas korvpallimeeskond korraldas neljapäeva õhtul koduses Sadolin Spordihoones fännidele avatud treeningu, kus meeskonna poolehoidjad nägid meeskonda treeningõhkkonnas ning said hiljem küsida ka küsimusi.

Tiimi mänedžer Jaak Karp andis pärast pikema intervjuu ka Rapla Facebooki lehele, kus üheks küsimuseks oli, millise mängija meelitamine on kulgenud kõige raskemalt. Karp vastas: “Meeskonna kokkupanemine on keeruline igal aastal. Lihtsalt ei saa Raplasse ühtegi mängijat. Mõnikord olen välja võtnud meilivahetuse, mis on seotud ühe mängijaga ning see tekst on kilomeeter pikk. On palju unetud öid kõigi mängijate pärast veedetud.”

Raplal on tabelis hetkel kirjas üks võit ja üks kaotus. Hooaja alustuseks saadi suur kaotus Riia VEF-ilt ning seejärel käidi Jekabpilsis toomas 10-punktist võitu. Karp lisas, et nende kohtumine Riia VEF-iga näitas selgelt ära, et kolm meeskonda – VEF, Ventspils ja BC Kalev/Cramo – on teistest alanud hooajal üle.

Kuna viimases mängus ei saanud pöidlavigastuse tõttu kaasa teha põhitagamees Dominique Hawkins, siis sai 22 minutiga küllalt suure rolli Marek Ruut ning ka Gregor Ilves mängis peaaegu 10 minutit. “Võib ju vaielda, kas Marek Ruut ja Gregor Ilves on veel noored või ei ole. See vaidlus, kust see piir läheb, on ja jääb. Aga nemad seniste mängude põhjal tajuvad selgelt, et neil on konkreetne roll meeskonnas ja nendega arvestatakse kui mängumeestega ning see saab vaid positiivselt mõjuda,” arvas Karp.

Rapla peab esimese liigamängu kodupubliku ees sel pühapäeval, 7. oktoobril, kui vastu tuleb BK Jurmala. Karp kinnitas, et selle Läti klubi näol on tegemist oponendiga, keda tahetakse kindlasti võita.

scroll to top