fbpx
Close

FOTOD | Saku Suurhallis peetud 3×3 Tähtede mängu võitis Eesti esindus

-Kiur Akenpärg | Foto: Siim Semiskar

-Kiur Akenpärg | Foto: Siim Semiskar

Reedel Saku Suurhallis toimunud 3×3 Tähtede mängu võitis Eesti võistkond koosseisus Kiur Akenpärg, Mario Paiste, Erik Luts ja Janis Vahter, kes 8-5 seisuga alistasid 2017 aasta Läti 3×3 meistrid.

“3×3 korvpallis on kõik võimalik. Kuigi täna oli formaadi showmäng, pandi selles mängus kohe sama tempo peale, mis saalikossu tiimide vahel mängu viimasel 8 minutil”, hindas võistlust 3×3 korvpalli korraldaja Reigo Kimmel. “Seetõttu oli ka esimesed pool mängu punktivabad, sest mõlemad tiimid tulid juba esimsest sekundist vaid mängu võitma”.

Eesti võistkonna kapten Kiur Akenpärg ütles, et Läti 3×3 meistrite vastu oli väga raske mängida, sest juba mängu algus näitas, et tempo on mõlema poole pealt maksimumi peal, seda eelkõige suurima publiku ees, mis Eestis on 3×3 korvpalli kohapealt vaadanud, kirjutab tanavakorvpall.ee.

Eesti võistkond sai siiski teises pooles mängu paremini käima ning 3×3 Tähtede Mängu võit jäi seekord Eestisse.

3×3 korvpall on Tokyo olümpiaala, milles nii Eesti kui Läti on jõudnud 2018. aasta FIBA 3×3 korvpalli maailmameistrivõistlusele, mis peetakse 8.-12. juunil Filipiinide pealinnas Manilas, maalima suurimas sisesaalis, mis peetakse 10 korda suurema publiku ees kui Saku Suurhall ning millel on vähemalt 20 miljonit vaatajat.

scroll to top