Kullamäe sai Bundesligas Rocketsi eest käe valgeks, kuid meeskond kaotas

-Kristian Kullamäe | Foto: Rockets Facebook

Eesti koondislane Kristian Kullamäe pääses reedel Saksamaa kõrgliigas Öttinger Rocketsi eest platsile, kuid tuli tunnistada s.Oliver Würzburgi meeskonna 79:69 paremust.

Würzburg võitis avaveerandi 19:10, aga Rockets mängis poolajaks vahe vaid kolmele punktile. Kodumeeskond suutis siiski eduseisu lõpuni hoida, olles viimasel veerandajal vastastest 22:16 paremad.

Kullamäe teenis ligi kolm ja pool minutit mänguaega. Oma ainsad kolm punkti sai ta kirja tabavast kaugviskest. Muude näitajate osas jäi ta nullile. Võitjate parim oli 17 silma visanud Clifford Hammonds. Eestlase meeskonnakaaslane Sava Lesic kogus üleplatsimehena 22 punkti.

Rockets (4-18) asub 18 meeskonna seas eelviimasel kohal. Würzburg (12-10) hoiab tabelis 9. kohta.