Siim Lauri ja Margus Klementsovi head esitused tõid Betoonimeistrile suure võidu

-Siim Laur | Foto: Siim Semiskar

Eesti korvpalli Saku I liigas toimus esimene veerandfinaalmäng, milles Betoonimeister/Tskk/SK Nord teenis 75:54 võidu Kohila SK/Webware meeskonna üle.

Betoonimeister võitis juba esimese veerandaja 16:8 ja poolajaks oldi 19 punktiga juhtimas. Kolmas veerandaeg võideti küll napilt 15:13, kuid sellest kaotusseisust ei õnnestunud Kohilal enam välja tulla.

Siim Laur tõi võitjate parimana 25 punkti. Margus Klementsov tegi kaksikduubli 18 punkti ja 12 lauapalliga, lisades veel ka 7 korvisöötu. Vastaste resultatiivseim oli Marek Ruut, kes viskas 17 punkti ja kogus 6 lauapalli. Erik Luts lisas 11 punkti ja 9 lauapalli ning Hendrik Ruut tõi 10 silma.

Kahe võiduni peetava seeria teine mäng toimub Basket.ee veebilehe andmetele 6. aprillil, kell 20.00 Kohilas.