BC Viljandi tagas kindla paremusega koha poolfinaalis, Rauno Meeritsalt 49 punkti

-Rauno Meerits | Foto: Siim Semiskar

Eesti korvpalli Saku II liigas selgus järgmine poolfinalist, kui BC Viljandi/telliauto.ee oli teist korda ülekaalukalt parem Eesti Maaülikool II/Ülenurmest.

Viljandi võitis avamängu 98:61, kuid järgmises vastasseisus alustas EMÜ kohtumist teravamalt. Poolajaks suutsid võõrustajad 45:38 ette minna, aga ülejäänud kaks veerandaega kuulusid siiski kindlalt Viljandile. Kodumeeskond suutis vaid 19 punkti visata ülejäänud ajaga, samas kui Viljandi vastas lausa 62 punktiga.

Võitjate poolelt tegi võimsa mängu Rauno Meerits, kes tõi omadele 49 punkti ja kogus ka 12 lauapalli. Ants Vaks lisas 18 silma ja 8 lauapalli. EMÜ parim oli Jan Samuel Vogelainen 15 punkti ja 6 lauapalliga. Võrdselt 12 silma jäi Jakob Tammisto ning Indrek Tolmanni nimele, mõlemad noppisid ka 6 lauapalli.

Poolfinaalis kohtub Viljandi Tallinna Kalev/TLÜ duubelmeeskonnaga. Ülejäänud kaks poolfinalisti võivad selguda homme, kui TTÜ KK II suudab võita Reinar Halliku Korvpallikool/Jõhvi SK-d ning kui RSK Tarvas peaks uuesti Keila Korvpallikoolist parem olema.