Paasoja kuulus Craiova võidumängus suurimate punktitoojate sekka

-Martin Paasoja | Foto: Siim Semiskar

Rumeenia korvpalli kõrgliigas alustas Martin Paasoja koduklubi Craiova vahegrupi mänge suure võiduga, kui võõrsil alistati 99:70 Bukaresti Dünamo.

Craiova läks mängu 28:21 juhtima ning teise veerandaja lausa 33:15. Enne viimast kümmet minutit oli eduseis juba 34-punktiline ning võõrustajate lohutuseks võideti neljas veerandaeg 19:14.

Martin Paasoja arvele jäi 27 mänguminuti jooksul 18 punkti (vabavisked 3/3, kahesed 3/4, kolmesed 3/5), üks lauapall, 5 korvisöötu ja 3 vaheltlõike. Korra kaotas eestlane palli ja sooritas 3 isiklikku viga.

Ivan Siriscevic tõi võitjatele 29 punkti, Jamar Samuels lisas 15 silma ja 7 lauapalli. Kaotajate parim oli Andrei Iliescu 21 punktiga. Võrdselt 18 silma jäi Cornel Cioacata ning Amadeo Casale nimele.

Kuueliikmelises nõrgemas vahegrupis (põhiturniiri 7. – 12. meeskond) paikneb Craiova esimesel, Dünamo viimasel kohal. 1. aprillil minnakse vastamisi eelviimase meeskonna Politehnica Iasiga.