fbpx
Close

Siim-Markus Post: tundsin ennast abituna, et ei saanud meeskonda aidata (täiendatud)

-Siim-Markus Post | Foto: Siim Semiskar

Koduses korvpalli meistriliigas teenis väärt võidu Tallinna Kalev/TLÜ, olles võõrsil 72:68 üle Pärnu Sadamast. Pärnu poolel pidi nende mängujuht Siim-Markus Post kohtumist pingilt vaatama.

“Väga raske oli (kõrvalt vaadata). Tundsin ennast nii abituna, et ei saanud meeskonda aidata,” sõnas Post Pärnu esindusmeeskonna Facebooki lehele antud intervjuus.

“Pärast 14:0 algust jäime magama ja lasime vastase tagasi. Nad tegid vist 23:4 vahespurdi, mida on liiga palju. Mängu kaotasime sellepärast, et lasime viskajatel visata ja läbimurdjatel läbi murda,” kommenteeris tagamees kaotuse põhjuseid.

“Olime liiga passiivsed ja ei suutnud rünnakul enda agressiivsust maksma panna,” ütles Post ja lisas, et meeskond saab nüüd mõned puhkepäevad ning siis läheb kõva töö uuesti käima.

Täiendatud:

Tulles vastu uudist kommenteerinud Sanderi palvele, uurisime, miks Post kolmapäevase mängu vahele jättis. Tagamängija sõnas portaalile Korvpall24.ee: “Tõmbasin esmaspäeval selja ära. Nüüd on meil mängupaus kaks nädalat, selle ajaga peaksin kindlasti korda saama.”

scroll to top