fbpx
Close

Kregor Hermet elust Hispaania esiliigas: kui kaitses ei pinguta, siis maandud pingil

-Kregor Hermet | Foto: Siim Semiskar

-Kregor Hermet | Foto: Siim Semiskar

Hispaania esiliigas Forca Lleida (10-12) meeskonnaga tihedas tabelis 9. kohal paiknev eestlasest tsenter/suur äär Kregor Hermet loodab tiimi põhiturniiri lõpuks play-offi aidata.

“Hooaja alguses oli meil päris palju ebaõnne ja mitu olulist mängijat said vigastada. See jättis ka jälje meie esimestele kuudele, kuid üldjoontes arvan, et tulime sellest üsna hästi välja ja praeguseks on kõik mehed terved ja valmis mängima,” sõnas Hermet portaalile Korvpall24.ee.

Ta lisas: “Kindlasti oleks meil olnud võimalus esimeses ringis ka paar võitu rohkem võtta, kuid üldjoontes midagi hullu ei olnud. Kindlasti hooaja teises pooles tahaks mõne võidu rohkem koguda ja põhiturniiri lõpuks asetseda ka play-offi viival kohal.”

20-aastane eestlane on senise 21 kohtumise jooksul saanud keskmiselt mängida 18,2 minutit ning kogunud 6 punkti ja 3,2 lauapalli.

“Enda mänguminutite kohta kaebusi pole, saan üsna stabiilselt mänguaega, mis on hea. Platsil viibitud aeg on ikkagi see, mis annab võimaluse areneda ja siin liigas on noorel mängijal igast mängust midagi kaasa võtta. Samas tuleb nende minutite jooksul ennast tõestada ja olla alati mehe eest väljas. Kui kaitses ei pinguta või piisavalt energiat väljakule ei jäta, siis maandud pingil,” rääkis Hermet.

Enda mängu soovib noormees saada stabiilsemaks: “Eks alati tahaks ja saaks paremini. Püüan areneda sinna, et stabiilsus kasvaks, et suudaks teha stabiilselt häid esitusi. Olen enda mängude suhtes üsna kriitiline, kuid arvan, et see sunnibki mind rohkem pingutama. Tunnen, et olen kindlasti teinud sammu edasi võrreldes eelmise aastaga!”

scroll to top