Southern Miss võttis hooaja suurima võidu, Konontšukilt kahekohaline punktisumma

-Artur Konontšuk | Foto: Southern Miss Men's Basketball Facebook

-Artur Konontšuk | Foto: Southern Miss Men’s Basketball Facebook

Artur Konontšuki ja Mark-Andreas Jaaksoni meeskond Southern Miss Golden Eagles teenis USA üliõpilasliiga NCAA kõrgeimas divisjonis hooaja suurima võidu, kui kodusaalis alistati Middle Tennessee Blue Raiders 84:54.

Southern Miss tegi suurema vahe sisse avapoolaja viimase nelja minuti jooksul tehtud 12:2 spurdiga, mille lõpuks juhiti kohtumist Konontšuki kaugviske järel 38:22. Teisel poolajal ei pääsenud Middle Tennessee enam kordagi lähemale kui 14 punkti.

Kohtumist pingilt alustanud Konontšuk sai mänguaega 17 minutit, mille jooksul viskas 12 punkti (kahesed 3/5, kolmesed 2/5), hankis kaks lauapalli, andis ühe resultatiivse söödu, tegi ühe vaheltlõike ja blokeeris ühe vastaste pealeviske. Negatiivse poole pealt läksid kirja üks pallikaotus ja üks isiklik viga.

Jaakson sekkus pingilt mängu neljaks minutiks ning punktiarvet ei avanud, eksides ühel kaugviskel. Eestlase arvele jäi kolm lauapalli ja üks isiklik viga.

Meeskonna parim oli Jaron Pierre juunior 24 punkti ja 10 lauapalliga.

Southern Miss on sel hooajal kogunud kuus võitu ja kuus kaotust, USA konverentsis on neil kaks võitu ja kolm kaotust. Middle Tennesseel on kirjas kolm võitu ja kuus kaotust (konverentsisisene saldo on 1-2). Eesti aja järgi täna öösel vastu homset kohtuvad samad meeskonnad omavahel uuesti.