Carlos Jürgens aitas Oral Robertsi tasavägises mängus võidule

-Carlos Jürgens | Foto: Oral Roberts University

USA üliõpilasliiga NCAA kõrgeimas divisjonis sai võidu kirja Carlos Jürgensi kodumeeskond Oral Roberts Golden Eagles, kes alistas võõrsil 88:84 Denver Pioneersi.

Esimese poolaja kaotas Oral Roberts 44:45. Ka teine poolaeg algas tasavägiselt ja 10 minutit enne normaalaja lõppu oli seis viigis 61:61. Seejärel tabas aga Jürgens kaugviske ja pärast seda Oral Roberts enam eduseisu käest ei andnudki. Hetkeks juhiti kohtumist ka 11 punktiga.

Jürgens sekkus mängu pingilt ja viibis platsil 23 minutit. Selle ajaga viskas ta kuus punkti (kahesed 1/1, kolmesed 1/1, vabavisked 1/2), võttis kolm lauapalli ja andis sama palju resultatiivseid sööte. Negatiivse poole pealt läksid kirja üks pallikaotus ja kaks isiklikku viga.

Võitjate poolelt tegi võimsa esituse Max Abmas, kelle arvele kogunes 34 punkti, viis lauapalli ja sama palju korvisööte. Denveri resultatiivseim oli 27 punkti visanud Jase Townsend.

Jürgensi meeskonnale oli see kuue kaotuse kõrval seitsmendaks võiduks, oma konverentsis (Summit League) on võidetud viiest kohtumisest neli. Denver on nüüd kaotanud kõik kolm seni peetud konverentsisisest kohtumist, kogu hooaja saldo on neil üks võit ja üheksa kaotust.

Homme kohtuvad samad meeskonnad samas kohas omavahel uuesti.