Suur ülekaal lauavõitluses tõi Estikole kindla võidu ja pääsu poolfinaali

-Silver Leppik | Foto: Siim Semiskar

Eesti korvpalli Saku I liigas selgus järjekordne poolfinalist, kui seeria kolmandas ja otsustavas mängus alistas Tartu Kalev/Estiko 84:69 Tamsalu Los Toros/Karud võistkonna.

Estiko juhtis poolajaks seitsme punktiga ning kolmanda veerandajaga kasvatati eduseis 13 silma peale. Külalised suutsid ka viimasel neljandikul vähemalt kümnepunktilist vahet hoida ja lauavõitluses koguni 35:17 parem olnud Estiko teenis kokkuvõttes 15-punktilise võidu.

Marten Järvik tõi Estiko parimana 21 punkti. Artur Liiv lisas 18 ja Mihkel Allorg 17 silma. Silver Leppiku arvele jäi 10 punkti, 8 lauapalli ja 7 resultatiivset söötu. Tamsalu poolelt viskas samuti 21 punkti Tõnis Peil, Raiko Orumaa toetas omasid 13 punktiga.

Poolfinaalis läheb Estiko vastamisi Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid tiimiga. Betoonimeister/Tskk/SK Nord ootab oma vastast paarist Paide Viking Window – G4S Noorteliiga II.