Martin Paasoja ja Craiova viiemänguline võiduseeria katkes

-Martin Paasoja | Foto: Siim Semiskar

Rumeenia korvpalli kõrgliiga vahegrupiturniiril tuli Martin Paasoja kodumeeskonnal Craioval vastu võtta 86:90 kaotus Galati Phoenixi võistkonnalt.

Galatile kuulus avaveerand 20:18, kuid poolajaks oli Craiova kahe silmaga ette pääsenud. Kodumeeskond tegi suure vahe sisse kolmandal veerandajal, mis võideti 27:12, kuid minuti enne lõppu oli seis siiski 84:84 viigis. Seejärel suutis Galati aga kuus punkti visata vastaste kahe vastu ning kokkuvõttes napi võidu kätte saada.

Martin Paasoja viibis väljakul 27 minutit ning tõi selle ajaga 7 punkti (kahesed 2/3, kolmesed 1/4). Tema arvele jäi veel 3 lauapalli, 5 korvisöötu, 2 vaheltlõiget, 2 pallikaotust ja 3 isiklikku viga.

Nemanja Aleksandrov oli meeskonna suurim korvikütt 18 punkti ja 9 lauapalliga, kaksikduubli sai kirja Jamar Samuels 15 punkti ja 11 lauapalliga. Võitjate resultatiivseimaks kerkis Phillip de Shon Miller 27 punktiga.

Oma vahegrupis on Craiova (14-12) ja Galati (14-12) esikohta jagamas.