fbpx
Close

Sven Kaldre: kõik need kolm mängu on väga rasked olnud

Avatar

Alexela korvpalli meistriliiga veerandfinaalis teenis Rapla Avis Utilitas 73:71 võidu Tallinna Kalev/TLÜ üle ja vähendas seerias kaotusseisus 1:2 peale.

Rapla tagamängija Sven Kaldre kinnitas Rapla korvpallimeeskonna Facebooki lehel avaldatud intervjuus, et kergelt seeria avavõit kindlasti ei tulnud: “Kõik need kolm mängu on väga rasked olnud. Täna lõppresultaat oli lihtsam – tuli võit!”

Enda rolli Kaldre liiga suureks rääkima polnud nõus: “Eks ma proovin võidelda ja anda endast parima ja võib-olla tõesti on välja tulnud. Aga see ei ole ainult minu asi vaid kogu meie satsi asi. Kui me kõik mängime ilusti, siis meil on kõigi vastu võimalus.”

“Kindlasti on juurde veel panna, kaitses me suudame paremini mängida,” tõi kolmapäevases kohtumises 36 minutit rassinud ja 12 punkti ning 6 korvisöötu kirja saanud tagamees.

Seeria järgmine kohtumine on juba reedel ja pikalt aega atra seada ei anta: “Neljapäeva hommik on vaba, siis teeme mõned taastavad protseduurid ja õhtul teeme juba kerge treeningu ja vaatame asjad üle, mida paremini teha.”

Kaldre kiitis ka fänne ja loodab, et selline toetus väikelinna publiku poolt ka jätkub: “Rõõm näha, et täna nii palju publikut oli ja seda oli juba enne mängu tunda, et toetus on nii suur. Loodame, et fännid, kes saavad, tulevad reedel Tallinnasse kaasa.”

Seeria neljas kohtumine peetakse reedel Kalevi Spordihallis kell 19.00.

scroll to top
Inline
Inline