fbpx
Close

Maaja Bratka suurepärased esitused Montbrisoni poolfinaali ei viinud

Avatar
-Maaja Bratka | Foto: Siim Semiskar

Oleme oma lugejatele seni võlgu Maaja Bratka ja Montbrisoni naiskonna hooaja viimased mängud, kui eestlanna juhitav tiim pidi kahjuks tugevuselt teise liiga veerandfinaalis tunnistama kahes mängus Charnay paremust ja langes konkurentsist.

7. aprillil toimunud võõrsilmängus oli Bratka 20 punktiga üleplatsinaine (kahesed 7/12, kolmesed 1/3, vabavisked 3/4). Veel sai eestlanna protokolli kirja 7 lauapalli, ühe vaheltlõike, 3 isiklikku viga ja 4 pallikaotust.

10. aprillil peetud kordusmängus tõi Maaja Bratka 35 minutiga jällegi oma tiimi resultatiivseimana 17 punkti (kahesed 5/8, kolmesed 2/7, vabavisked 1/1). Lisaks sai eestlanna kirja ka 9 lauapalli, ühe vaheltlõike, 3 isiklikku viga ja 2 pallikaotust.

Seeriavõiduga 2:0 pääses Charnay poolfinaali Bretagne Basketi vastu ning hetkel on poolfinaalis nende naiskondade vahel seis 1:1.

Maaja Bratka oli kogu hooaja vältel Montbrisoni kindel liidermängija, kui 17 mängus kogunes keskmiselt 35,8 minutiga tema arvele 19,5 punkti, 7,1 lauapalli ja 1,4 korvisöötu.

scroll to top
Inline
Inline