fbpx
Close

Taas TTÜ meeskonna särgi selga tõmbav Jaan Puidet: vajasin keskkonnavahetust

Avatar
-Jaan Puidet | Foto: Siim Semiskar

TTÜ KK korvpallimeeskond teatas esmaspäeva õhtul, et meeskonnaga taasliitub pikalt Rootsis mänginud Jaan Puidet.

Mullu kolmandat aastat Rootsis pallinud Puidet oli oma tiimi üks stabiilsemaid mängijaid ning lõpetas hooaja korraliku statistikaga: 28 kohtumisega keskmiselt 27,1 minutit, 8,6 punkti, 6,9 lauapalli, 3,1 korvisöötu ja 1,0 vaheltlõiget.

TTÜ meeskonda esindas 26-aastane ja 191 cm pikkune tagamängija aastatel 2011-15, olles varem kuulunud ka Kuremaa, Pärnu ja BC Kalev/Cramo ridadesse.

“Mul oli välismaalt, täpsemalt Šveitsist, ka üks pakkumine, aga sellega oleksin rahaliselt jäänud miinusesse. Eelmine koduklubi (Jämtland – toim.) oli samuti huvitatud, aga pidin neile suve keskel ära ütlema, sest tahtsin keskkonnavahetust,” kommenteeris mängumees Eestisse naasmist Korvpall24.ee portaalile.

Suvel innukalt 3×3 korvpallile keskendunud Puidet on TTÜ meeskonnaga umbes kaks nädalat koos saanud treenida ning tiimi kohta on tal mingi pilt olemas: “Toomas Raadiku välismaale minekuga on pikkusest puudu ning ehk suudame ühe pika juurde tuua. Muidu on okei ning igale positsioonile on mängijad olemas.”

TTÜ peatreener Rait Käbinil on siiralt hea meel, et Jaan oli nõus see hooaeg taas TTÜ Korvpalliklubis mängima, kuna on korvpallurit juba mitu aastat oma meeskonda tagasi kutsunud. Tegemist on väga mitmekülgse mängijaga, kes peaks tiimi aitama mitmel positsioonil.

Laupäeval ootab TTÜ-d ees kontrollkohtumine Tallinna Kalev/TLÜ-ga Sõle Spordikeskuses algusega kell 16.00.

scroll to top
Inline
Inline