fbpx
Close

TalTechi spordidirektor ja abitreener Gregor Arbet: meie visioon on topeltkarjäär

Avatar
-Gregor Arbet | Foto: Siim Semiskar

TalTechi korvpallimeeskond on alustanud tänavuse hooaja meeskonna tutvustamist ning kui esmaspäeval tehti ots lahti esindusmeeskonna peatreeneri Kris Killinguga, siis kolmapäeval märgiti ametlikult ära, et klubi spordidirektori ja abitreenerina asus tööle pikaaegne Eesti koondislane Gregor Arbet.

Korvpall24.ee tegi Arbetiga juuni alguses pikema intervjuu, kui uudis teatavaks tehti. Nüüd küsisime 37-aastase mehe käest, kuidas esimene poolteist kuud möödunud on ja kas uus amet on olnud selline nagu ta ootas või on visanud sisse ka ootamatusi.

“Kuna mu ametikoht selles organisatsioonis on suhteliselt uus, siis oli raske midagi eeldada. Läksin oma ideede ja energiaga ning tunnen, et mind usaldatakse ja tullakse kaasa. See on tähtis. Üllatusi pole, aga on õppetunnid ja need mulle meeldivad. Olen kogu elu olnud sportlane – järjekindel ja saavutusjanuline,” sõnas Arbet.

Spordidirektorina on Arbetil olnud oluline osa ka TalTechi uue hooaja meeskonna komplekteerimisel. Küsisime pikaaegselt tippmängijalt, kui keeruliseks see ülesanne on praeguses olukorras osutunud ja kas siinkohal on TalTechi lisaväärtus õpingute näol kasuks tulnud.

“Tiimi komplekteerimine on väljakutse, aga mulle meeldib meie tulevane tiim. Usun, et see meeldib ka meie praegustele ja uutele fännidele,” oli Arbet rahul. “Õppimise klausel on väga suur trump nii meile kui mängijatele – meie visioon on topeltkarjäär.”

scroll to top
Inline
Inline