fbpx
Close

Tartu ei jäänud Itaalia kõrgliigaklubi vastu häbisse, Hermet oli lähedal kaksikduublile

-Kregor Hermet | Foto: Ivo Hunt/Tartu Ülikooli korvpallimeeskond

-Kregor Hermet | Foto: Ivo Hunt/Tartu Ülikooli korvpallimeeskond

Tartu Ülikooli korvpallimeeskond alustas laupäeval Sardiinias sealse Dinamo Sassari poolt korraldatud kontrollturniiriga, kus esmalt kohtuti Itaalia kõrgliiga ehk Serie A klubi Brindisi Happy Casa’ga. Eesti klubi suutis enamiku ajast tugevama vastasega sammu pidada, kuigi lõppnumbriteks jäid 70:90 (20:26, 19:19, 21:27, 10:18) Tartu poolt vaadatuna.

Kregor Hermet oli Tartu meeskonna parim 17 punkti ja 7 lauapalliga. Adomas Drungilas lisas 15 silma, Robin Kivi tõi 12 punkti ja andis 4 korvisöötu ning Grantas Vasiliauskas viskas 10 punkti ja võttis 5 lauapalli. Robert Valge ja Oliver Suurorg järgnesid võrdselt 5 punktiga, Hendrik Eelmäe lisas 4 silma, 8 lauapalli ja 2 korvisöötu ning käe sai valgeks veel Sverre Aav, tuues 2 punkti.

Tyler Stone oli võitjate suurim skooritegija 20 punkti ja 8 lauapalliga. Adrian Banks lisas 17, Kelvin Martin 13 ja Darius Thompson 12 punkti.

Pühapäeval ootab tartlasi seega ees kolmanda koha mäng. Vastaseks tuleb tänavu ka FIBA Meistrite liigas osalev Sassari või eelmise hooaja Šveitsi kõrgliiga veerandfinalist Massagno Sam Basket.

scroll to top