fbpx
Close

Tartu noormängija Patrik Saal: täna oli minu võimalus ennast näidata

-Patrik Saal | Foto: Siim Semiskar

-Patrik Saal | Foto: Siim Semiskar

Tartu Ülikooli korvpallimeeskonna peatreener Priit Vene andis teisipäevases Alexela korvpalli meistriliiga mängus G4S Noorteliiga vastu ohtralt mänguaega ka tiimi noorematele mängumeestele. Üks, kes võimaluse hästi ära kasutas, oli 17-aastane suur äär Patrik Saal.

27,5 minutit teeninud Saal kogus hea visketabavuse juures 15 punkti (kahesed 6/7, kolmesed 1/2), 4 lauapalli, 3 korvisöötu, ühe pallikaotuse ja ühe vea.

“Sellise vastase vastu oli meie algus üsna rabe, aga siis saime jooksma ja palle rohkem vahelt ning meie mäng läks käima,” kommenteeris 205 cm pikkune Saal portaalile Korvpall24.ee.

17-aastane noormees, kes oma peamised mänguminutid saab kätte BC Tartu esiliigatiimis, nõustus, et tema jaoks on mängud G4S Noorteliigaga need kohad, kus peab ennast peatreenerile näitama.

“Sellised mängud ongi minu võimalus ennast näidata ja mängu teha. Üritan need minutid, mis antakse, platsil ka võimalikult hästi ära kasutada, et edaspidi ka kõvemates mängudes ka platsile saada,” sõnas Saal.

Noormehe sõnul treenib ta peamiselt koos Tartu Ülikooli põhimeeskonnaga, kuid mängude eel treenib ka esiliiga tiimiga, et sealset tiimitööd ja kokkumängu ka harjutada.

scroll to top