fbpx
Close

Tartu Ülikool/Eviko saavutas turniiril Poolas teise koha

Avatar
-Tartu Ülikool/Eviko U16 | Foto: BC Tartu Korvpallikool Facebook

Tartu Ülikool/Eviko U16 võistkond, kes oli täiendatud kolme Rapla KK mängijaga, pidi Poolas toimunud Rodom Cupi finaalis tunnistama Kiievi BC Khizaki 78:63 paremust.

Turniiri tähtede viisikusse valiti tartlaste hulgast Markus Heinakroon (nr.45) ja võistkonna parimaks mängijaks tunnistati Kaspar Sepp (Nr. 21).

Finaali skooritegijad Tartu poolel: Heinakroon 30 ja 13 lp, Sepp 14 ja 9 lp, Kilk 7 ja 6 rs, Pärnapuu 7, Ladoga 3 ja Rivik 2 punkti.

Treener Narits võttis finaalmängu ja kogu turniiri kokku: “Ukrainlased olid füüsiliselt tugevad ja jäime nende takistamisel kohati jänni. Kaotuse peamine põhjus seisnes ukrainlaste 1-3-1 maa-ala kaitses, mida me murda ei suutnudki. Nad sundisid oma agressiivse maa-alakaitsega meid tegema koguni 30 pallikaotust. Puudu jäi eelkõige kannatlikkusest, kui liiga kiiresti tahtsime asju ära otsustada, andmata vastasele aega kaitses eksida.”

“Turniiriga üldiselt olen rahul. Saime kuus mängu viie (Saksamaa, Poola, Valgevene, Läti ja Ukraina) erineva riigi võistkondade vastu. Saime teada, millega tuleb tööd teha, samas ka kinnituse, et oleme liikumas õiges suunas oma trennidega. Kiidaks veel poisse, kuna vaatamata tänasele kaotusele, tehti üks vägev turniir.”

scroll to top
Inline
Inline