fbpx
Close

Tartu Ülikool/Eviko U16 tiim jõudis turniiril Poolas dramaatilise võiduga finaali

Avatar
-Tartu Ülikool/Eviko U16 | Foto: BC Tartu Korvpallikool Facebook

Poolas, Rodomis mängiv kolme Rapla KK mängijaga täiendatud Tartu Ülikool/Eviko U16 alistas sealsel turniiril pingelises poolfinaalis tänu Richard Sven Riviku viimase sekundi korvile valgevenelaste RGOU 64:62 ja mängib pühapäeval esikohale.

Tartu Ülikool/Eviko Facebooki lehel välja toodud punktiviskajad: Heinakroon 15, Sepp 12 ja 11 lp, Ladoga 9, Kilk 8 ja 10 rs, Rivik 6, Pärnapuu 5, Savva 4, Solman 3 ning Raudsepp 2 punkti.

Treener Olari Narits võttis mängu kokku: “Valgevenelased said alguse paremini minema, aga saime ilusti mängu tagasi ja punkt-punkti mängus olime meie lõpus kindlamad. Meil oli võimalus kohtumine ära otsustada juba 29 sekundit enne lõppu, kui 62:59 eduseisul oli meil kasutada kolm vabaviset. Paraku eksisime kõigil kolmel, valgevenelased tulid rünnakule ja tabasid 13 sekundit enne lõppu kolmese – seis viigis. Viimasel rünnakul jäi pall Richardi kätte, kes üks-üks lahendusega tabas viimasel sekundil ja tõi tartlastele teenitud võidu. Tegemist oli väga hea tempo ja parajalt füüsilise mänguga, millega suutsime ilusti kohaneda. Eraldi tahan tänada ja kiita meie ÜKE treener Maarja Kalevit, kes poistega on alates juulist head tööd teinud. Hea füüsiline oli selle mängu üks olulisemaid võidu võtmeid.”

Pühapäeval kell 13:00 kohtub Tartu Ülikool/Eviko Rosa Cupi finaalis ukrainlaste BC Khyzhaky Kieviga.

scroll to top
Inline
Inline