Robert Valge ja Burgos kaotasid napilt Hispaania liiga esikümnetiimile

-Robert Valge | Foto: San Pablo Burgos/M. González

Robert Valge koduklubi Burgos San Pablo teenis laupäevases kontrollmängus Fuenlabrada meeskonna vastu lisaajal napi 101:105 kaotuse.

Avaveerandi võitis Fuenlabrada 28:22, aga poolajaks oli peal juba Burgos 49:46. Kolmanda veerandaja lõppedes juhtis Burgos seitsme punktiga, kuid viimasel neljandikul olid vastased 26:19 paremad, mis tähendas, et võitja selgub lisaajal. Järgneva viie minutiga suutis Fuenlabrada 17 silma visata Burgose 13 vastu ning sellega oli eelmisel hooajal Hispaania kõrgliigas üheksanda koha saavutanud meeskond oma paremuse maksma pannud.

Robert Valge teenis mänguaega 7,3 minutit ning viskas 4 punkti (kahesed 2/2) ja sooritas 4 isiklikku viga. Burgose resultatiivseimad olid Ognjen Jaramaz 20 ning Javier Vega 18 punktiga. Võitjatele tõi varasemalt mitmeid Euroopa tippklubisid esindanud horvaadist tagamängija Marko Popovic 25 punkti.

Pühapäeval ootab Burgost ees juba järgmine kohtumine, kui vastamisi minnakse Madridi Movistar Estudiantesi võistkonnaga.