Teisel poolajal 53 punkti visanud KK Viimsi alistas avamängus Los Toros/TalTechi

-KK Viimsi/Noto | Foto: Korvpalliklubi Viimsi

Saku I liigas tehti reedel algust Tamsalu Los Toros/TalTechi ja KK Viimsi/Noto vahelise veerandfinaalseeriaga. Kahe võiduni peetava seeria avakohtumise võitis võõrsil mänginud Viimsi/Noto 91:60.

Tamsalu Los Toros/TalTech juhtis tasavägiselt kulgenud avaveerandi järel 17:16, kuid poolajapausiks oldi 35:38 kaotusseisus. Seejuures ei kasvanud vahe esimese 20 minuti jooksul kordagi suuremaks kui kuus punkti. Kolmas veerandaeg kuulus aga täielikult Viimsi/Notole ning viimasele neljandikule mindi vastu juba nende 69:47 juhtimisel. Viimasel veerandil jätkas Viimsi meeskond eduseisu kasvatamist ja kohtumise lõpuks kärises vahe koguni 31-punktiliseks.

Võitjate resultatiivseim oli Gaspar Bibikov, kes viskas üleplatsimehena 22 punkti, võttis 2 lauapalli ja andis 3 korvisöötu. Mihkel Allorg lisas 17 punkti ning Joosep Indermitte arvele jäi 11 silma ja 9 lauapalli. Andreas Märtson panustas võitu 9 punkti ja 11 lauapalli.

Tamsalu Los Toros/TalTechi parimad skooritegijad olid Eric Schmalz ja Risto Puur, kes kogusid vastavalt 11 ja 10 punkti. Arthur Herman Entsik ja Aleksander Oliver Hint said mõlemad kirja 9 punkti.

Seeria teine kohtumine peetakse 18. aprillil Karulaugu Spordikeskuses algusega kell 19.00.