fbpx
Close

Toomas Annuk Rapla võidust: bussist otse saali, maruline kodupublik – kerget polnud siin midagi

-Toomas Annuk | Foto: Ekraanitõmmis

Vahepeal kesise elavjõu probleemidega maadelnud Rapla Avis Utilitase (10-11) korvpallimeeskond läheneb liigatabelis hoogsalt võiduprotsendile 50%, kui pühapäeval mängiti võõrsil 82:69 (18:21, 24:19, 26:18, 14:11) üle Valmiera Glass VIA (7-15). Näiliselt suurele vahele vaatamata ei tulnud punktid peatreener Toomas Annuki sõnul tabelisse kergelt.

“Loomulikult polnud mäng kerge. Bussist otse saali, hea vastane, maruline kodupublik – kerge ei olnud siin kordagi,” kinnitas Annuk Rapla korvpallimeeskonna Facebooki lehele antud videointervjuus. “Umbes kaks minutit enne lõppu võis natuke kergemalt hingata, aga ka siis tuli veel mitu lollust…”

Rapla meeskond on pärast aastavahetuse treenerivahetuse draamat teeninud seitsmest mängust viis võitu, kui maha on murtud Valga-Valka, Läti Ülikool, BK Liepaja, Pärnu Sadam ja nüüd ka Valmiera. Allajäämised on tulnud Riia VEF-ilt ja TalTechilt. Toomas Annuk kommenteeris seda muiates: “Kaks võitu oleks võinud veel olla, siis oleks perfektne!”

Rapla eest debüüdi teinud 20-aastane Joonas Šein oli samuti pärast mängu rahulolev: “Andsin endast nii palju, kui täna sain. Tiim mängis väga hästi ja kõigi poolt hea esitus. Meie suurem tahe seda mängu võita ja hetked, kus otsustavad lauapallid kätte saime ja visked kotti panime – need otsustasid täna.”

Värskeim Raplaga liituja on oma esmamuljega uues koduklubis rahul: “Kõik on täpselt nii nagu peab!” Šein esimese 12 minutiga veel klubi eest punktiarvet avada ei suutnud, kuid esimene lauapall ja sööt said kirja.

Rapla meeskonna järgmiseks vastaseks on lähim jälitaja Tallinna Kalev/TLÜ (10-12), kellega kohtutakse juba sel neljapäeval ehk 14. veebruaril Tallinnas.

scroll to top