Toomas Kandimaa lubab vähem kui 24 tundi pärast kaotust valmis olla: igal juhul läheme homme võitma!

-Toomas Kandimaa ja Tartu Ülikool Maks & Moorits | Foto: Siim Semiskar

Paf korvpalli meistriliiga veerandfinaalseerias Tartu Ülikool Maks & Mooritsa ning Rapla Avis Utilitase vahel läheb vaja kolmandat otsustavat mängu, sest mõlemad võistkonnad on võõrsil võidu kirja saanud. Seeria teise mängu võitis Rapla meeskond Tartus 74:54.

Kuigi teise mängu kolm esimest veerandit oli küllaltki tasavägine lahing, siis otsustas Rapla kohtumise neljandat veerandaega selgelt kindlamini mängides kohtumise saatuse. Tartu Ülikooli peatreeneri Toomas Kandimaa sõnul tehti neljandal veerandil ise lihtsaid vigu.

“Viimasel veerandil tulid enda poolt lihtsad eksimused. Seitse minutit enne lõppu oli veel kaks vahet, aga siis nad said kindluse kätte. Lõpuminutid kujunesid juba mängu päästmiseks. Püüdsime kiiresti korve saada, ei saanud ja vahe läkski suureks. Igal juhul läheme homme võitma,” sõnas Kandimaa mängu järel klubi pressiteate vahendusel.

Veerandfinaalseeria otsustav kohtumine algab vähem kui 24 tundi pärast reedese mängu lõppu ehk laupäeval kell 19.00 Raplas. Kohtumise võitja läheb vastamisi endale juba koha poolfinaalis kindlustanud Pärnu Sadamaga.