Lepingut pikendanud Kotsar kerkis Hamburgi võidumängus üleplatsimeheks

-Maik-Kalev Kotsar | Foto: imago images/Baering/Scanpix

Sel nädalal Maik-Kalev Kotsariga ühe aasta võrra lepingut pikendanud Hamburgi Towers teenis täna Saksamaa kõrgliigas võidulisa, kui kodusaalis alistati 95:83 Würzburgi s.Oliver.

Hamburg alustas kohtumist paremini ja võitis esimese veerandaja 24:17. Teise veerandi keskel jõudis Würzburg viigini 33:33, kuid seejärel haarasid võõrustajad taas ohjad enda kätte. Poolajavileks oli eduseis 50:44 ja kolmanda veerandi järel 72:67. Viimasel veerandil jõudis Würzburg küll paaril korral kahe punkti kaugusele, kuid kohtumise lõpp kuulus kindlalt Hamburgile.

Algkoosseisus alustanud Kotsar viibis väljakul 32 minutit ning viskas selle ajaga üleplatsimehena 21 punkti (kahesed 7/11, vabavisked 7/8), võttis seitse lauapalli ja tegi kaks vaheltlõiget. Negatiivse poole pealt läksid kirja üks pallikaotus ja üks isiklik viga.

Hamburgi meeskonna uusim täiendus, mängujuht Pat Spencer toetas Kotsarit 18, Terry Allen 15 ja T.J. Shorts 14 punktiga. Kaotajate parimad skooritegijad olid Perry Jones ja Robert Lowery, kes viskasid kumbki 17 punkti.

Liigatabelis jätkab Hamburg 40 punktiga kuuendal kohal, olles võitnud 20 ja kaotanud 10 kohtumist. 40 punkti on ka viiendal kohal asuval Crailsheimil, kes on aga pidanud ühe kohtumise vähem. Üheksa võidu kõrvale juba 20. kaotuse saanud Würzburg on 18 punktiga alles 15. tabelireal.