FOTOD | TTÜ teenis Tassi ja Giese juhtimisel hooaja neljanda võidu

-Matthias Tass | Foto: Siim Semiskar

Alexela korvpalli meistriliigas ei suutnud Tallinna Kalev/TLÜ kümnendat võitu tabelisse kirja saada, sest liiga eelviimaselt TTÜ meeskonnalt saadi 85:91 kaotus.

Kalev alustas kohtumist paremini, kui võitis avaveerandi 25:20 ja poolajaks juhiti kolme punktiga. Kolmanda veerandajaga viigistas TTÜ seisu ning viimane neljandik sai nii otsustavaks. 1.03 enne lõppu oli Tallinna Kalev kaheksa punktiga kaotusseisus ja kuigi jõuti veel ka 85:89 seisuni, siis kokkuvõttes said külalised teenitud võidu kätte.

Võitjatele tõi Levi Martin Giese 23 punkti ja 12 lauapalli, viimastel minutitel vastaste käest löögi vastu nägu saanud ja ninaverejooksuga platsilt lahkunud Matthias Tassi arvele jäi 22 silma ja 9 lauapalli. Sten Olmre ja Norman Käbin lisasid vastavalt 15 ja 11 punkti. Kalevi parim oli Kayel Locke 20 punktiga. Bamba Fall lisas 12 punkti ja 13 lauapalli ning sama palju punkte jäi ka Martin Jurtomi ja Tom Kaldre nimele.

Turniiritabelis on TTÜ (4-17) seitsmendal kohal, Tallinna Kalev (9-11) on viies.