Annika Köster ja HyPo alustasid veerandfinaali võiduga

-Annika Köster | Foto: Siim Semiskar

Soome naiste korvpalli kõrgliigas teenis Annika Kösteri koduklubi Hyvinkään Ponteva esimeses veerandfinaalmängus 72:61 võidu Vimpelin Veto üle.

Avapoolaeg kuulus täielikult Hyvinkäänile, kui võideti esimene veerandaeg 19:16 ja poolajaks oli eduseis juba 12-punktiline. Kolmandal veerandajal kasvatati vahet veelgi viie punkti võrra ja kuigi vastased olid viimasel neljandikul 22:16 paremad, siis sellest enam ei piisanud, et kaotust vältida.

Annika Köster teenis ligi 14 minutit mänguaega ja viskas selle aja jooksul 4 punkti (kahesed 2/3). Eestlanna arvele jäi veel 4 lauapalli, üks isiklik viga ning tema vastu tehti 2 viga.

Taru Tuukkanen tõi võitjate parimana 19 punkti, Candice Warthen lisas 12 ja Henna Salomaa 10 punkti. Vastaste eest viskas 17 punkti Jennifer Mathurin, kes kogus ka 16 lauapalli.

Kahe võistkonna järgmine veerandfinaalmäng toimub neljapäeval.