KK Paulus ei jätnud Haaberstile mingit võimalust ja sammus veerandfinaali

-Tormi Niits | Foto: Siim Semiskar

Eesti korvpalli Saku II liigas selgus teisipäeval viimane veerandfinalist, kui KK Paulus/Pärnu Mets oli võõrsil 87:70 üle Haabersti SK-st. Avamängus olid pärnakad paremad 78:65.

Haabersti võitis esimese veerandaja 21:16, aga poolaeg kaotati kolme silmaga. Neljanda veerandaja alguseks oldi kuue punktiga taga ning üldskoori mõttes tähendas see juba 21-punktilist kaotusseisu. Viimane neljandik kuulus täielikult külalistele, mis võideti 26:15.

Janar Aniste tõi võitjatele 27 punkti. Tormi Niits lisas 19 punkti, 15 lauapalli ja 7 korvisöötu ning tema kasulikkuse tegur 38 oli kahe meeskonna peale parim. Kaotajate parim oli Gaspar Bibikov 16 punktiga. Roman Demtšuk viskas 14 ja Mihkel Klementsov 13 silma.

KK Paulus/Pärnu Mets kohtub veerandfinaalis Tallinna Kalev/TLÜ duubelmeeskonnaga. Basket.ee veebilehe teatel toimub avamäng sellel neljapäeval, kell 17.30.