Entsik tegi võimsa kaksikduubli, Keila jätkab alagrupi esikoha püüdmist

-Arthur-Herman Entsik | Foto: Siim Semiskar

Eesti korvpalli teises liigas toimus teisipäeval kaks kohtumist. Esimeses mängus teenis TTÜ KK II 88:80 võidu BC Rapla üle ja päeva viimases vastasseisus oli Keila Korvpallikool 74:68 parem Haabersti SK-st.

TTÜ oli Rapla vastu poolaja lõppedes punktilises eduseisus, kuid jäi peale kolmandat veerandaega nappi kaotusseisu. Mängu saatus otsustati viimase veerandajaga, mille võitis TTÜ 23:13.

Kaksikduubliga sai hakkama Arthur-Herman Entsik, kelle arvele jäi 23 silma ja 13 lauapalli. Sama palju punkte tõi võitjatele ka Aleksander Oliver Hint. Rapla eest viskas 20 punkti Kenno Kokk, 19 silma ja 8 lauapalli sai kirja Garel Erm.

Haabersti ja Keila kohtumine kujunes samuti põnevaks. Haabersti oli poolajaks pääsenud seitsme punktiga juhtima, kuid kolmanda veerandaja lõppedes olid nad hoopis kahe punktiga tagaajaja rollis. Keila kasvatas eduseisu ka viimasel veerandajal ja teenis kokkuvõttes magusa võidu.

Norman Rüütsalu tõi Keilale 20 punkti. 13 silma ja 9 lauapalli lisas Georg Tambre. Haabersti resultatiivseim oli Andre Reinart 16 punktiga. Gaspar Bibikov toetas teda 14 silmaga, 12 punkti ja 12 lauapalli jäi Roman Demtšuki arvele.

TTÜ KK II (4-3) paikneb viieliikmelises alagrupis kolmandal, BC Rapla (1-6) viimasel kohal. Keila Korvpallikool (5-2) on koos Reinar Halliku Korvpallikool/Jõhvi SK-ga ühel pulgal, kuid viimasel on üks kohtumine varuks. Haabersti (2-3) jätkab ühe koha võrra madalamal tabelireal.