fbpx
Close

VIDEO | Keila esiliigasse vedanud Sengbusch esitleb hooaja parimaid sooritusi

-Conrad Sengbusch | Foto: Siim Semiskar

-Conrad Sengbusch | Foto: Siim Semiskar

Praegusel karantiiniajal ei istu sugugi kõik käed rüpes – näiteks on Keila Korvpallikooli tagamängija, 18-aastane Conrad Sengbusch kokku pannud video oma selle hooaja parimatest sooritustest.

Keila Korvpallikooli esindusvõistkonna üks liidreid, 193 cm pikkune viskav tagamängija Sengbusch pääses tänavu ka Tallinna Kalev/TLÜ koosseisu, kus tugeva seltskonnaga treenimise kõrvalt sai käe valgeks ka Eesti-Läti korvpalliliigas. Suuremat rolli mängib 18-aastane tulevikumees aga Keilas, kus aitas kohalikul meeskonnal uueks aastaks tõusta Saku I liigasse.

Saku II liiga tänavuse valitseja Keila Korvpallikooli (17-2) eest tegi Sengbusch kaasa 17 kohtumises, kus tõi 23 minutiga keskmiselt 14,6 punkti, 5,4 lauapalli, 3,2 resultatiivset söötu ja 1,2 vaheltlõiget mängus. Noor mängumees ei pea häbenema ka igati korralikku visketäpsust: kahepunktivisked 49,2%, kolmepunktivisked 34,7% ja vabavisked 74,2%.

Sengbuschi hooaja parimate palade hulgast leiab mõistagi ka märtsi algul siinset korvpallimaastikku raputanud alley-oop pealtpaneku:

scroll to top