EMÜ II ja Reinar Halliku KK kindlustasid alagrupis esikohta, KK Hitole 39-punktiline võit

-Margo Tali | Foto: Siim Semiskar

Eesti korvpall Saku II liigas sai oma kuuenda võidu Reinar Halliku Korvpallikool/Jõhvi SK, alistades võõrsil Haabersti SK. Haapsalu Korvpallikool andis Eesti Maaülikool II/Ülenurmele loobumisvõidu ning KK Hito/BC Karjamaa oli suurelt üle Valga Kutseõppekeskusest.

Haabersti alustas kohtumist hästi ning poolajale mindi nende 39:31 eduseisus. Otsustavaks said ülejäänud kaks veerandaega (25:14 ja 31:21, mõlemad Jõhvile) ning kokkuvõttes teeniti 87:74 võit. Võitjate parim oli 16 punkti ja 11 lauapalliga Ülar Sala, 15 silma ja 11 lauapalli lisas Veiko Simm. Reinar Halliku arvele jäi 6 punkti. Kodumeeskonna resultatiivseimaks kerkis 22 punkti visanud Gaspar Bibikov, Andre Reinart tõi 18 silma.

Ainult viie mängijaga KK Hitole külla sõitnud Valga Kutseõppekeskus kaotas esimese veerandaja 8:32 ning poolajale mindi võõrustajate 46:20 eduseisus. Teisel poolajal sai Valga oma mängu küll paremini käima, aga lõppskooriks jäi siiski 93:54. Margo Tali tõi võitjatele 28 punkti ja 12 lauapalli. Kaksikduubli sai kirja ka Martin Aller, kes viskas 15 silma ja võttis 11 lauapalli. Üleplatsimeheks oli Valga mängija Renee Kilter 30 punkti ja 9 lauapalliga.

Reinar Halliku Korvpallikool/Jõhvi SK (6-1) on oma alagrupi tipus, Haabersti SK (2-4) jätkab kolmandal kohal. Eesti Maaülikool II/Ülenurmele (7-1) kindlustas enda alagrupi võidu, Haapsalu Korvpallikool (0-5) paikneb viimasel positsioonil. Sarnaselt Haapsaluga on endiselt võiduta ka Valga Kutseõppekeskus (0-4), KK Hito/BC Karjamaa sai täna viie kaotuse kõrvale oma teise võidu.