fbpx
Close

Esiliigakohast napilt ilma jäänud Keila mängija Kevin Sepik: järgmine aasta võtame selle ära!

-Kevin Sepik | Foto: Siim Semiskar

-Kevin Sepik | Foto: Siim Semiskar

Keila Korvpallikool tegi tänavu II liigas hea hooaja ja pääses ka finaalturniirile, ent pidi seal leppima neljanda kohaga. Pronksikohtumises tuli alla vanduda Rae Koss/Hansaviimistlusele 60:83. Korvpall24.ee usutles turniiri järel Keila mängijat Kevin Sepikut ning mõningase viivitusega on aeg noormehe arvamused avaldada.

“Me tahtsime esiliigasse saada, seega poolfinaali kaotus Hitole oli eriti valus (Keila kaotas 65:80 – toim.). Andsime endast kõik aga kaitses vajusime ikkagi kuidagi ära. Täna (pronksimängus – toim.) oli teistkordne äravajumine. Mõned asjad lihtsalt ei langenud kokku meie jaoks. Läks nii, nagu läks,” ei varjanud Sepik oma pettumust.

Sepik jagas vastaspoolel mänginud Margo Tali arvamust, et poolfinaalimängus sai määravaks Hito meeskonna suurem kogemustepagas. “Vanemad mehed surusid meid kogemuste pealt ära, muud ei midagi. Nende kaitse tuli meile hästi vastu ja nii ta läks,” ütles Sepik, kes tähistas eelmisel nädalal oma 19. sünnipäeva.

Play-offi närvi mängumees enda sõnul ei tundnud, kuid tunnistas, et kahe päevaga kaks kohtumist pidada oli noore meeskonna jaoks raske. “Mängisin end eile (poolfinaalis – toim.) täiesti nulli ära ja täna (pronksimängus – toim.) oli väsimust juba tunda. Kõigil oli seda näha,” rääkis Sepik, kes viskas poolfinaalis üleplatsimehena 27 punkti, kuid kolmanda koha mängus piirdus vaid kuuega.

Mängija ennast kaotusest siiski heidutada ei lasknud ja kinnitas, et meeskond jätkab esiliiga koha jahti ka tuleval hooajal. “Järgmine aasta võtame (esiliigakoha) ära!” ütles Sepik lõpetuseks reipalt.

scroll to top