Viimsi alistas lähirivaali Paide 25 punktiga, Tamsalu võitis hea esimese poolaja toel Tartu Kalevit

-Kaarel Traumann | Foto: Siim Semiskar

Eesti korvpalli Saku I liigas toimus reedel kaks kohtumist. KK Viimsi/NoTo oli 77:52 üle Paide Viking Windowist ja Tamsalu Los Toros/Karud teenisid 74:61 võidu Tartu Kalev/Estiko vastu.

Viimsi pääses poolajaks 13 punktiga juhtima ning enne viimast neljandikku oldi juba 61:38 ees. Paide ei suutnud ühtegi veerandaega võita ja teenis kokkuvõttes kindla kaotuse. Kristjan Evart oli võitjate poolelt parim 17 punktiga, Kaarel Traumann lisas 14 silma. Paidele tõi 15 punkti Saamuel Rõigas.

Sarnaselt Viimsile läks ka Tamsalu enda mängus poolajale soliidses 43:28 eduseisus. Estiko suutis kolmanda veerandajaga vähendada vahe üheksale punktile, kuid võõrustajad end rohkem üllatada ei lasknud. Tõnis Peil oli Tamsalu resultatiivseim 15 punkti ja 8 lauapalliga. Roman Konontšuki arvele jäi 14 silma. Kaotajate poolelt viskas Artur Liiv 17 punkti, kes noppis ka 8 lauapalli. 14 punkti ja 6 lauapalli tõi Silver Leppik.

Turniiritabelis on Viimsi (12-7) kolmandal, Paide (12-7) neljandal kohal. Kaheksa kaotuse kõrvale 11. võidu teeninud Tamsalu jätkab kuuendana, Tartu Kalev/Estiko (8-9) paikneb kaheksandal kohal.