fbpx
Close

INTERVJUU | Esiliiga MVP Artur Liiv: nüüd oligi minu küpsuseksam

-Artur Liiv | Foto: Siim Semiskar

Aprilli teises pooles Tartus peetud Saku I liiga finaalturniir kujunes ülimalt kaasahaaravaks sündmuseks, kui lõpuks kerkis tšempioniks oma viimase tantsu teinud Tartu Kalev/Estiko. Finaalis alistas esiliigas viimase hooaja teinud Estiko 70:68 Tamsalu Los Toros/TalTechi meeskonna.

Esiliiga kõige väärtuslikumaks mängijaks hinnati nii poolfinaalis kui ka finaalis tartlaste eest kaksikduubli teinud 33-aastane Artur Liiv, kelle jaoks oli tänavune aasta Estikos 11. hooajaks. Esiliiga üks edukamaid lauavõitlejaid on endine kergejõustiklane, kelle kümnevõistluse isiklik rekord on 7405 punkti. Sellega jagab ta Eesti kõigi aegade edetabelis koos praeguse ERR-i telenäo ja raadiohääle Juhan Kilumetsaga 59. kohta.

Korvpall24 portaal istus pärast esiliiga medalitseremooniat Liivaga poodiumile maha, et proovida tema võiduemotsioon meie veergudele püüda ja see lugejatele edasi anda. Uurisime muhedalt spordimehelt tema rohkem kui kümnendi pikkuseks kujunenud Estiko-karjääri mälestusi, aga ka kergejõustiku ja korvpalli sobivuse ning mõnegi muu teema kohta.

scroll to top