Plymouth teenis teise järjestikuse kaotuse, Järveläinenilt üheksa punkti

-Joonas Järveläinen | Foto: Siim Semiskar

Suurbritannia kõrgliigas tuli Joonas Järveläineni koduklubil Plymouth Raidersil tunnistada reedel Worcester Wolvesi 95:84 paremust. Eelmises voorus saadi kindel, 63:86 kaotus Glasgow Rocksilt.

Plymouth võitis esimese veerandaja kolme punktiga, kuid poolajaks oli Worcester ees 46:36. Enne viimast neljandikku oli võõrustajate eduseis juba 73:55 ning suuresti sellega oli mängusaatus ka otsustatud.

Joonas Järveläinen viskas 22 ja poole minuti jooksul 9 punkti (kahesed 3/4, kolmesed 1/1) ning võttis 7 lauapalli. Tema arvele jäi veel üks korvisööt ja vaheltlõige. Negatiivse poole pealt tegi eestlane 2 pallikaotust ja 4 isiklikku viga.

Võitjate parim oli koguni 34 punkti ja 9 lauapalliga George Beamon. Plymouthile tõi 24 punkti ja 8 lauapalli Zak Wells. 20 silma sai kirja Louis Sayers.

Viis võitu ja 16 kaotust kogunud Plymouth on tabelis 12 meeskonna hulgas kümnendal kohal. Worcester (12-9) jätkab viiendana.