Annika Kösteri ulmelised 28 lauapalli aitasid Tallinna Ülikooli Elvas võidule

-Tallinna Ülikooli korvpallinaiskond | Foto: Tallinna Ülikooli korvpallinaiskond Facebook

Tallinna Ülikooli korvpallinaiskond alistas naiste karikavõistlustel BC Elva/CHK numbritega 88:73. Võitjate poolelt oli eriti võimsas hoos kapten Annika Köster, kes hankis ulmelised 28 lauapalli.

Koduväljakul mänginud Elva naiskond asus avaveerandi järel 24:16 juhtima ning poolajaks suurendati eduseisu koguni 11-punktiliseks, 51:40. Kolmandal veerandil näitas aga Tallinna Ülikooli naiskond hoopis teistsugust minekut, võites neljandiku omakroda 22:10 ning asudes otsustava mänguperioodi eel 62:61 ette. Ka viimasel kümnel mänguminutil tegutses selgelt enesekindlamat TLÜ, kes võttis lõpuks 15-punktilise võidu, kirjutab Basket.ee.

Annika Köster tegi võitjate poolel 20 punkti ja 28 lauapalliga võimsa kaksikduubli. Lisaks kanti tema kontosse veel neli resultatiivset söötu, kuus vaheltlõiget ja neli blokki. Merike Anderson lisas omaltpoolt 22 punkti, kuus lauda, neli söötu ja kaks vaheltlõiget. Sofia Kosareva lisas 19 ja Carolina Kert 16 punkti. Elva poolelt vastas kaksikduubliga endine koondislane Laina Mesila-Kaarmann, kelle arvele jäi lõpuks 20 punkti ja 13 lauapalli. Janeli Lilleallik ja Mirjam Nikolai tõid võrdselt 17 punkti.

Tallinna Ülikool on karikavõistlustel teenininud kaks võitu, Elval on kirjas võit ja kaotus.