Tugev viimane veerandaeg ei päästnud Plymouthi kaotusest tabeli kolmanda vastu

-Joonas Järveläinen | Foto: Siim Semiskar

Suurbritannia korvpalli kõrgliigas pidi Joonas Järveläineni koduklubi Plymouth Raiders tunnistama võõrsil London Lionsi 93:84 paremust.

Mäng kulges Lionsi dikteerimisel, kes võitis poolaja 16 punktiga ja kolmanda veerandaja lõppedes oli nende eduseis 72:52. Viimasel neljandikul leidis Plymouth aga hea mineku ning võitis veerandaja 32:21, kuid ka viigini ei jõutud enam ning vastu tuli võtta järjekordne kaotus.

Joonas Järveläinen teenis mänguaega 17 minutit, mille jooksul viskas 13 punkti (vabavisked 1/1, kahesed 3/9, kolmesed 2/3). Lisaks võttis ta 6 lauapalli, tegi ühe pallikaotuse ning isikliku vea.

Võitjate parimana tõi Justin Robinson 24 punkti, 22 silma ja 13 lauapalli lisas Brandon Peel. Plymouthi resultatiivseimaks kerkis Denzel Ubiaro 15 punktiga. Tre Bowman viskas 14 silma ning Järveläineniga sama punktiarvu sai kirja ka Eric Eaves.

Turniiritabelis on Plymouth (6-20) kümnendal kohal, Lions (18-9) jätkab kolmandana.