VAATA | Rain Veideman vedas oma koduklubi kolme kaugviskega raskest seisust välja

-Rain Veideman ja Mantova | Foto: Stings Mantova Facebook

Itaalia esiliigas oma regioonis seitsmendana play-offi pääsenud Mantova korvpalliklubi postitas oma Facebooki kontol video viimasest põhiturniiri kohtumisest, kus Rain Veideman paugutas teise poolaja alustuseks koguni kolm kaugviset järjest.

See moment oli kohtumises Jesi Termofogia vastu ka võtmetähtsusega, kui 34:43 kaotusseisust tõi Veideman ainuisikuliselt oma tiimi 43:43 viigini. Lõpuks võideti kohtumine tulemusega 87:81 ning Veidemani arvele kanti oma meeskonna parimad 24 silma.

Itaalia Serie A2 põhiturniiril tegi Veideman kaasa 20 kohtumist ning kogus keskmiselt 33,8 minutiga 14,5 punkti, 3,5 resultatiivset söötu, 3,1 lauapalli, 1,4 vaheltlõiget ja 2 pallikaotust. Visketabavus oli eestlasest tagamehel kahestel 47%, kolmestel 27% ja vabavisetel 82%.

Play-offis läheb Mantova avaringis kokku teises regioonis neljandana lõpetanud Bergamo tiimiga. Play-offi eesmärk on tõus kõrgliigasse ning mõlema Serie A2 regiooni parimad on endale uueks hooajaks juba meistriliigakoha kindlustanud.