fbpx
Close

Valgast pealinna naasnud Martin Jurtom: minu ja klubi nägemused sellest, kuidas asju ajada, läksid lahku

-Martin Jurtom | Foto: BK Valka/Valga Facebook

Teisipäeval tuli taas uudiseid Saku I liigast, kui järgmiseks hooajaks meistriliiga kohta jahtiv KA Tallinna Kalev/TLÜ tugevdas ridu seni Eesti-Läti korvpalliliigas Valga-Valka/Maks&Mooritsa tiimis pallinud ääremängija Martin Jurtomiga. Pärast 20. veebruari kaotust Jekabpilsile Valgast lahkunud mängumees ei leidnud senise klubiga enam ühist keelt ning sai Tallinnast motiveeriva võimaluse.

Valga tiimis on tänavu toimunud pidev personalivahetus, kui poole hooaja pealt vahetati peatreenerit ning tulnud ja läinud on arvukalt välismängijaid. 24-aastane ja 2-meetrine Jurtom oma mängu piirilinna klubis tänavu korralikult käima ei saanudki, kui 21 kohtumisega kogus ta keskmiselt 16 minutit, 4,6 punkti ja 1,9 lauapalli.

Jurtom sõnas Korvpall24.ee portaalile, et Valgast lahkumise peamiseks ajendiks oli see, et klubi ei suutnud oma lubadustest kinni pidada: “Minu nägemus ja klubi nägemus sellest, kuidas asju ajada, läksid lahku. Viimaste kaotustega kadus ka viimane lootus play-offi kohta püüda. Raido Roos helistas ja uuris, mis mu plaanid on ning pakkus huvitavat väljakutset aidata neil esiliiga võita ja järgmisel aastal Eesti-Läti liigasse tõusta.”

scroll to top