fbpx
Close

Värska Originaal viib tasuta korvpalli vaatama!

Foto: Värska Originaal

Kõigi koduse korvpalliliiga sõpradele tuli jaanuari alguses rõõmustav uudis kampaania kohta, kus Värska Originaali 1,5 liitrise kuuspaki ostmisel leiab pakist lisaks mõnusale janukustutusele ka kupongi, millega saab ükskõik millisele Paf Eesti-Läti korvpalliliiga Eestis toimuvale mängule pileti null euro eest. Vaata SIIT!

Lisaks tasuta korvpallimängule viivale kupongile on kuuspakis ka ankeet, mille täitmisel saab osaleda loosis. Auhindadena on välja pandud Eesti koondise särgid ja 2×2 VIP-piletit koondisemängule. Loomulikult ei puudu ka janukustutavad auhinnad Värska Originaalilt.

Eesti Korvpalliliidu pikaajaliseks partneriks olnud ettevõtte müügi- ja turundusdirektori Rauno Jõgeva sõnul on Värska Vesi pikaajaline Eesti spordi toetaja ja fänn. “Värska jaoks on tähtis Eesti spordi edendamine ning Värska Originaali ja spordi kooslus on lausa ideaalne. Meie ei kujuta ette sportimist ilma Värska Originaali kosutavate looduslike mineraalideta,” rääkis Jõgeva Korvpall24.ee portaalile.

Eesti Korvpalliliidu võistluste ja liigade juht Henri Ausmaa tundis eelmisel hooajal alguse saanud kampaania jätkumise üle suurt rõõmu: “Kuna Värska on Eesti Korvpalliliidu väga hea koostööpartner ning meie mõlema huvi on, et korvpall jõuaks võimalikult paljude inimesteni, siis kaua ei pidanud mõtlema. Eelmise aasta kampaania, kus piletihinnaks tuli kupongiga 1,5 eurot, oli edukas, siis tänavu leidsime, et teeme kampaania, kus saali pääseb Värska Originaali kuuspaki ostmisel täitsa tasuta.”

Kõnealune kampaania kestab kuni 22. märtsini ning Jõgeva loodab küll, et koostöö Värska Originaaliga aitab koduliigas pallivatel klubidel pealtvaatajaid saali juurde saada. “Me pole numbrilist eesmärki seadnud, kui palju inimesi võiks tasuta kupongi abil mängudele jõuda, kuid me tahame igal juhul aidata koostöös Korvpalliliidu ja Eesti klubidega saalid rahvast täis tuua ka põhiturniirimängudel,” ärgitas Jõgeva Värska Originaali tarbijaid võimalust kasutama ja korvpallivaatemänge nautima minema.

“Korvpalliliidus ootame alati uusi inimesi saali ning korvpalli juurde ning koostöös Värskaga oleme teinud taas sammu sellele lähemale. Mida rohkem suminat on saalis ja publikut mängul, seda mõnusam on ka mängijatel platsil nautida mängimist,” rääkis Ausmaa, kes aastaid tagasi ka ise kõrgliigatasemel kätt proovida sai.

Jõgeva sõnul olid kõik kohalikud korvpalliklubid koheselt Värska ideega nõus, kuna pole saladus, et reamängudel võivad tribüünid kohati hõredamaks jääda. “Me loodame, et koos Värska Originaali kampaaniaga täituvad saalid paremini ning n-ö kuues mängija platsi kõrval annab kõigile Eesti klubidega lisamotivatsiooni,” lootis Jõgeva.

Ausmaa kiitis lõpetuseks alaliidu ja paljude korvpalliklubide head koostööpartnerit: “Värska Vesi on juba üle 10 aasta olnud Korvpalliliidu koostööpartner ning me usume, et iga korvpallisõber Eestis seostab korvpalli ja Värska Originaali. Ja mitte ainult ei ole Värska Originaal erinevate koondiste ja liigade esindusveeks, vaid ka paljude klubide koostööpartner.”

Vaata ka Värska Originaali kampaania telereklaami, kus teksti loeb legendaarne kommentaator Kalev Kruus!

 

 

scroll to top