Vehmanen ja Kauhajoki alustasid Soome liiga play-offi kindla võiduga

-Kiur-Thomas Vehmanen | Foto: Siim Semiskar

Soome kõrgliigas tehti läinud nädalavahetusel algust play-off mängudega. Kiur Thomas Vehmaneni koduklubi Kauhajoki Karhu Basket alistas veerandfinaalseeria avakohtumises BC Nokia 85:61 (25:22, 28:13, 19:13, 13:13).

Kauhajoki juhtis koduväljakul peetud kohtumist sisuliselt algusest lõpuni.

Kohtumist pingilt alustanud Vehmanen sai mänguaega 18 minutit, mille jooksul viskas ta viis punkti (kahesed 1/1, kolmesed 1/2), hankis kaks lauapalli, andis ühe resultatiivse söödu ja tegi ühe vaheltlõike. Lisaks tegi Rakvere spordikooli kasvandik neli pallikaotust ja kaks isiklikku viga.

Võitjate parim oli Jeff Garrett juunior, kes viskas 17 punkti ja võttis üheksa lauapalli. Nokia poolelt vastas Gokul Natesan samuti 17 punktiga.

Kauhajoki tuli 2018. ja 2019. aastal Soome meistriks, eelmine hooaeg jäi koroonaviiruse pandeemia tõttu pooleli.

Veerandfinaalseeria peetakse nelja võiduni. Järgmine kohtumine toimub homme Nokia kodusaalis.